*WW-NwS*

TRAVIAN SPEED


#1 2009-06-09 22:40:15

Jenny

Administrator

6091596
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 36
Punktów :   

Konkurs pt "MISS. AND MR. WW-NwS"

Witam

KONKURS "MISS AND MR. WW-NwS"

TERMIN:
10.06.09 do 17.06.09

Chciałbym wszystkich zaprosić do wzięcia udziału w konkursie "MISS AND MR. WW-NwS" (Każdy może wziąć udział w konkursie) konkurs polega na wklejeniu fotki do galerii na forum i to wystarczy aby zgarnąć główna wygraną no i oczywiście odrobinę pomysłowości aby zebrać jak najwięcej głosów hahaha

Zasady konkursu:

1. Wklejamy fotkę na forum
2. Fotkę Podpisujemy "MISS AND MR. WW-NwS"
3. Fotka może być każdego rodzaju ważne aby było widać na niej osobę w centrum ( czyli gracza i nie wstawiać mi tu kolegi czy koleżanki haha) (mile widziane zdjęcia o tematyce ero....



Nagroda:

PO 100 ZŁOTYCH MONETEK DLA PANI I DLA PANA


GŁOSOWANIE:
*Każdy gracz ma 2 głosy, możne zagłosować tylko na 1 Pana i 1 Panią.

* Nie można glosować na siebie

* Jak głosujesz na daną osobę to wstawiasz pod zdjęciem buźkę coś takiego -

*W głosowaniu mogą wsiąść udział wszyscy gracze naszych sojuszy bez wyjątku czy wstawią zdjęcie czy nie


Ps.
Fotki o temacie erotycznym proszę słać na moje PW (dotyczy tylko Pań hahahahahha)

BONUS DLA PAŃ
zwyciężczyni konkursu weźmie udział w sesji zdjęciowej dla Pleyboy prowadzonej przez zemnie hahaha


Osoby nie mające 18 roku życia proszone są o dostarczenie pisemnej zgody rodziców hahaha

Więcej informacji otrzymacie pisząc do Mnie

Z poważaniem

MSCICIEL

Offline

 

#2 2009-06-10 22:09:15

luki1979

Użytkownik

13006643
Skąd: Radocza
Zarejestrowany: 2009-06-01
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Re: Konkurs pt "MISS. AND MR. WW-NwS"

gorąco zapraszamy do konkursu dodatkowa wygrana samochód marki yoki-toki oraz rower sama rama bez dynama sponsorowana przez firmę INKO SKOCZ PO WINKO


"Kto rano wstaje temu farma daje"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.avril.pun.pl www.siecli.pun.pl www.wknb.pun.pl www.scaniatransportvs.pun.pl www.grafikaap.pun.pl