*WW-NwS*

TRAVIAN SPEED


#1 2009-06-15 20:17:32

marekmucha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-15
Posty: 3
Punktów :   

Okropny mój deff

http://travian-reports.net/pl/render.php?id=9c9844df6

W czasie kiedy poszedłem sobie na spacer
Ale przynajmniej ma nauczkę, i już nie będzie mnie gościu atakować.
A taka armia to i tak tylko 1 dzień roboty

Offline

 

#2 2009-06-15 20:38:08

RONIN26

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 10
Punktów :   

Re: Okropny mój deff

hahaha

no fakt - sila deff u ciebie w prost az przeraza - strach isc przez wroga na ciebie bo za duzo by wojsk w atakach stracili ahahhaha

Offline

 

#3 2009-06-15 23:30:06

MSCICIEL1

Moderator

9349117
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 17
Punktów :   

Re: Okropny mój deff

Może to nie wielka ilość deffa ale koleś wszystko stracił a ty bert powiedz mi gdyby nie deff z sojuszy ile byś wyłapał offów a może nawet stał byś się farmą a tak do farm to ile mogli by od ciebie wynosić. Tak się przyglądam i tak razem z RONIN26 piszesz jakie wy tam wojo nie macie może roni coś tam ma ale twoich ataków to jest jak szukać igły w stogu siana i pewnie powalające masz ilości w grabieżcy tygodnia pewnie ilość jest taka duża że aż nie chcesz się pochwalić
Nabijać z każdego jest fajnie ale co nie którzy próbują sami się bronić a nie tylko kwiczeć o deffa.

Offline

 

#4 2009-06-16 07:56:48

marekmucha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-15
Posty: 3
Punktów :   

Re: Okropny mój deff

Koledzy wiem że w głównym soju  to się możecie z tego naśmiewać i się na to nie wściekam, ale w odłamie 2 takie akcje to rzadkość Ten sojusz jest na trochę niskim poziomie. Trza by coś zmienić. Na początek zaostrzyć zsady wywalania z sojuszu Jesteś więcej niż 9000 surki na minusie - WYP****. Przy czym to było by sumowane raz w tygodniu w jakiś dzień, i jak ktoś jest taką farmą że się przez cały tydzień po ataku podnieśc nie mugł to - wyp*** (tu można specjalną funkcje powołać gościa który by to podsumowywał) . A przyjmować po dolnej granicy POP'a to też troszkę bez sensu. Najlepiej to by było po średniej. Czyli dla WW-NwS: 714, a dla WW-NwS-2: 350. to tylko kilka z pomysłów, ale ta gra się rozwija, gracze się rozwijają, a sojusz nie może stać w miejscu.

Offline

 

#5 2009-06-16 08:30:17

RONIN26

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 10
Punktów :   

Re: Okropny mój deff

MSCICIEL1 napisał:

Może to nie wielka ilość deffa ale koleś wszystko stracił a ty bert powiedz mi gdyby nie deff z sojuszy ile byś wyłapał offów a może nawet stał byś się farmą a tak do farm to ile mogli by od ciebie wynosić. Tak się przyglądam i tak razem z RONIN26 piszesz jakie wy tam wojo nie macie może roni coś tam ma ale twoich ataków to jest jak szukać igły w stogu siana i pewnie powalające masz ilości w grabieżcy tygodnia pewnie ilość jest taka duża że aż nie chcesz się pochwalić
Nabijać z każdego jest fajnie ale co nie którzy próbują sami się bronić a nie tylko kwiczeć o deffa.

zanim zaczniesz wypowiadac sie o czyjims podworku to zajmij sie swoim ....

ad 1 - nie wiem czy masz wogole pojecie co to znaczy koalicja i po co to wogole jest... - jesli nie wiesz to cie oswiecie bo widze ze raczej nie masz pojecia - koalicje sa po to by sie wspierac pomiedzy sojuszami i militarnie i surka - wiec jesli bert87 np sle do was mass o wsparcie wojskowe do danej osoby to waszym zasranym obowiazkiem jest slac ten deff - skoro ktos nie sle - 1 upomnienie - nie sle 2 raz - wypad sojuszu

ad 2 ja cos tam wojska mama - hahahahahaha ales mnie chlopie ubawil - znasz sie na czyms jak wilk na gwiazdach a wypowiadasz sie o czyms i na tematy na ktore nie masz nawet fiolkowego pojecia - moich wojsk nie widac hahahaha
nie mam raportu juz nie stety alle osoby z sojuszu moga potwierdzic - ponad 2 k deff wyslalem do terrorysty na obrone bo szedl silny atak na niego - wybilem dosc duzo wojsk gosciowi - wybilbym wiecej ale terrorysta mial na niskim poziomie mury obronne wiec maly bonus do obrony byl
ale liczy sie fakt - gosc oberwal i od tamtego czasu nawet nic do niego nie wyslal - stracilem deff ale tyle wojska to lacznie nawet i kilkanascie osob w twoim czy w naszym sojusuz nie ma - wiec nie wypowiadaj sie prosze na tematy o ktorych nie masz nawet pojecia



ad 3 - dziennie farmie jakies 80 000 -100 000 tys surki wiec nie jest tak zle wiec tez nie wypowiadaj sie na tematy i rzeczy o ktorych nie masz fiolkowego pojecia i plus jesli patrzysz w ataki to patrz dobze bo co chwile moje ataki na kogos widac

Offline

 

#6 2009-06-16 08:32:56

RONIN26

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-08
Posty: 10
Punktów :   

Re: Okropny mój deff

marekmucha napisał:

Koledzy wiem że w głównym soju  to się możecie z tego naśmiewać i się na to nie wściekam, ale w odłamie 2 takie akcje to rzadkość Ten sojusz jest na trochę niskim poziomie. Trza by coś zmienić. Na początek zaostrzyć zsady wywalania z sojuszu Jesteś więcej niż 9000 surki na minusie - WYP****. Przy czym to było by sumowane raz w tygodniu w jakiś dzień, i jak ktoś jest taką farmą że się przez cały tydzień po ataku podnieśc nie mugł to - wyp*** (tu można specjalną funkcje powołać gościa który by to podsumowywał) . A przyjmować po dolnej granicy POP'a to też troszkę bez sensu. Najlepiej to by było po średniej. Czyli dla WW-NwS: 714, a dla WW-NwS-2: 350. to tylko kilka z pomysłów, ale ta gra się rozwija, gracze się rozwijają, a sojusz nie może stać w miejscu.

dziekujemy za dobre rady ale my porzadek w swoim sojuszu juz robimy - co srode usuwane sa farmy z soja - w niedziele w trybie na tychmiastowym usunolem 2 rekordzistow - 1 w ataku na siebie odal bagatela tylko 150 000 surki , drugi byl troche gorszy bo tylko 90 000 - ale wylecieli na tychmiast

plus jak pisze bert87 kazdy musi spelniac wymogi dotyczace murow i kryjowek i wojsk - w najblizszy piatek bedzie kontrola czy przez tydzien osoby cos w tym kierunku zmienily zrobily - jesli u co nie ktorych syt jest bez zmian to wylatoja w piatek z soja i nie ma dyskosji - w odlamach tez zacznijcie wkoncu robic porzadek i trzymac najlepszych

Offline

 

#7 2009-06-16 08:43:27

marekmucha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-15
Posty: 3
Punktów :   

Re: Okropny mój deff

bert87 napisał:

U nas farmy są wyrzucane w środe a w pierwszej kolejności te bez wojska.
A takie minimum proponuje też u was wprowadzic jak i u nas.
MO:Mury Obronne( minimum 15 poziom)sumowane i dzielone przez ilosć osad
KR:Kryjówki ( minimum 6 kryjówek na 10 poziomie)sumowane i dzielone przez ilosć osad
KMN:Kamieniarz ( minimum 10 poziom)sumowane i dzielone przez ilosć osad
TR:Traper (galowie) (minimum 15 poziom)sumowane i dzielone przez ilosć osad
LW:Liczba wojska ( minimum 250 jednsotek deff)

U mnie wszsytko idzei w mury obronne i kamieniarza i trapera nie buduje nic po za tym .

Zgadzam się z tobą ale mam kilka zastrzeżeń:

1. Kamieniarz wymaga pałacu, a część graczy buduje tylko rezydencje bo są dużo tańsze do puki nie znajdzie 9 lub 15 kropowca - Tu należało by obniżyć do 5 lvl wyganie lub usunąć.

2. To jak widzę idealnie pasuje od głównego sojuszu. A w odłamie drugim te wartości powinny być trochę mniejsze: to widać po różnicy w średniej popa: 714 a 350 to bardzo kontrastujące liczby. Myślę że dla odłamu 2 wartości mogły by być takie: MO: 10; KR: 4 * 10; KMN: [Dyskusja]; TR: 10; LW: 150 deff;


AD RONIN26:
Wyśle do zarządców mojego odłamu drobną prośbę, aby obejżeli dyskusje na forum. Dzięki za zrozumienie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thepiczers.pun.pl www.gramegaman.pun.pl www.bakugan-bakugan.pun.pl www.wxp.pun.pl www.bloodwars.pun.pl